MERHABA MISAFIR
Yüzlerce farklılığıyla Turkweb 'e hosgeldin !

Sitemizde Bedava-Sitem ve Yetkin Forum'la ilgili profösyönel kişilerden yardım alabilir, paylaşım yaparak gülmekten kitlenebilirsin (= Ayrıca bilgisayarında problemmi var ? Program download bölümümüzde var Wink Sence böyle bir forum sitesi Sizin gibi değerli bir Misafiri, Üye olarak haketmezmi ?

Saygılar . .
TurkWeb Yöneticileri.

Join the forum, it's quick and easy

MERHABA MISAFIR
Yüzlerce farklılığıyla Turkweb 'e hosgeldin !

Sitemizde Bedava-Sitem ve Yetkin Forum'la ilgili profösyönel kişilerden yardım alabilir, paylaşım yaparak gülmekten kitlenebilirsin (= Ayrıca bilgisayarında problemmi var ? Program download bölümümüzde var Wink Sence böyle bir forum sitesi Sizin gibi değerli bir Misafiri, Üye olarak haketmezmi ?

Saygılar . .
TurkWeb Yöneticileri.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Cossack - Back To War
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptySalı Şub. 24, 2015 10:49 am tarafından emreemre

» Son Kelimeden Cümle Türetmece
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptySalı Ağus. 10, 2010 12:20 pm tarafından ArashClooney

» ATATÜRK ve BİLİNMESİ GEREKİLEN 30 ŞEY
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptySalı Ağus. 10, 2010 12:07 pm tarafından JackDaniels

» ATATÜRK'ün BURSA NUTKU
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptySalı Ağus. 10, 2010 12:05 pm tarafından JackDaniels

» ******'ten Hitler'e Okkalı Cevap
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptySalı Ağus. 10, 2010 11:41 am tarafından ArashClooney

» ~ Ziyaretçi Defteri
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptySalı Ağus. 10, 2010 11:37 am tarafından ArashClooney

» ~ Atamızın Cenaze Töreninden Görülmemiş Fotoğraflar
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptySalı Ağus. 10, 2010 11:36 am tarafından ArashClooney

» Fifa 2012 Sadece Bu Sitede
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptySalı Ağus. 10, 2010 11:10 am tarafından deniz_07

» FireFox 3.6.8
İnsan Yüzlü Örümcek ! EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 10:33 pm tarafından 1Kdhylnzlık

En iyi yollayıcılar
ArashClooney (136)
İnsan Yüzlü Örümcek ! Vote_lcapİnsan Yüzlü Örümcek ! Voting_barİnsan Yüzlü Örümcek ! Vote_rcap 
TheMaruanna (68)
İnsan Yüzlü Örümcek ! Vote_lcapİnsan Yüzlü Örümcek ! Voting_barİnsan Yüzlü Örümcek ! Vote_rcap 
HacII61 (16)
yagmur_Cill (12)
katil (6)
JackDaniels (5)
deniz_07 (3)
conyway (2)
Ali123 (2)
emreemre (1)

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Cuma Ağus. 06, 2010 6:50 pm tarihinde online oldu.

İnsan Yüzlü Örümcek !

:: Genel :: Haberler

İnsan Yüzlü Örümcek ! Empty İnsan Yüzlü Örümcek !

Mesaj tarafından ArashClooney C.tesi Ağus. 07, 2010 8:48 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İlçenin Yokuşbaşı Mahallesinde oturan 41 yaşındaki Nagihan Kaçar evinin bahçesinde yürürken dikkatini çeken örümcek ilgi odağı oldu. Örümceğin vücudunda toplu duran kısmın dikkatini çektiğini ve yumurta bırakacağını düşündüğünü belirten Kaçar, "Dikkatli bakınca insan yüzünü andıran bir görünümü olduğunu fark ettim. İlk başta zehirli olabileceğini düşünerek korktum. Çok ilgi çekici olduğu için daha sonra dikkatlice alıp kavanoza koydum" dedi.

Eşi Ramazan Kaçar'ın "Bu örümcek değil uzaylı" dediğini anlatan Nagihan Kaçar, şöyle konuştu: "Kaçmasın diye iyi muhafaza ediyoruz. Hareketlerini izliyoruz. Böyle bir örümcek bulduğumu söylediklerim gelip bakıyor. Bu nedenle evim ziyaretçi akınına uğradı." İnternette araştırma yaptıklarını ve daha önce buna benzer örümceğin Manisa ve Malatya'da bulunduğunu öğrendiklerini dile getiren Kaçar "Sanırım üçüncüsünü biz bulduk" ifadesini kullandı.

Örümceği bulduğunda renginin beyaz olduğunu söyleyen Nagihan Kaçar, sözlerine şöyle devam etti: "Ekmek verdim, küçük böceklerden verdim yedi. Maydanoz verdim yedi. Maydanozu yedikten bir süre sonra rengi yeşile döndü. Domates, havuç vereceğim. Renginin değişip değişmeyeceğini çok merak ediyorum. Maydanoz verdiğimde rengi hemen yeşile dönmemişti. Sanırım sindirdikten sonra rengi değişti."
ArashClooney
ArashClooney
Admin
Admin

Rep Gücü : 360

http://trweb.yetkinforum.com

:: Genel :: Haberler